Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
skarga do admina AleksanderTheGreat
zostałem niesłusznie zbanowy na 1 tydzien i przyszedlem na skarge bo zaco niby dostalem 1 tydzien bana? za nic takze prosze o unbana i skarge potwierdzic  
data: 08.04.2019
mapa: am_ramps64 (chyba)
admin: AleksanderTheGreat
za nic niegdy sie nic nie dostaje Wink
Powód bana: Posting cheats in chat, and spamming

Standardowo czekamy co ma do powiedzenia admin banujący tj. @AleksanderTheGreat
[Obrazek: latest?cb=20111103032541]
Proszę o wypowiedz @AleksanderTheGreat bo za nic na pewno nie dostałeś!
grałem gadał sobie alekasnder z jakukus i uczyl go wymawiac "R" i pozniej powiedzial ze mam czekac i za 7 sek ban na 1 tydzien
Witam, przyłącze się tutaj jeszcze ,bo wcześniej byłem na serwerze i był gracz który wysłał tekst na chat coś jakby taka wiadomość (nie 1:1) "www.Aimware.net best premium cheat csgo for 5$" ale to nie był GOBAR, więc albo GOBAR przekopiował tą wiadomość i również ją wysyłał ,albo Administrator się pomylił i nie ten nick kliknął w konsolce Smile

EDIT//Que1916 jak się nie dostaje za nic? z tego co słyszałem na serwerze i widziałem to ty potrafisz! Smile
insane masz racje que banuje za nic grozil nie jednemu ze da bana na 1 dzien za nic
a alekasnder dawal bana ludziom bo nie mieli 3 lvl stopnia na 1 dzien i dostali 2 gracze lub 3 takze prosze zróbcie cos z tym a unban napsiany jest Smile
Firstly you cannot learn me something as you didnt have the right to speak because of mutacja, secondly, you were posting suspicious links in the chat which refered to somekind of 3rd party software. We do not tolerate this kind of behaviour, remember that you are playing on a private server, and you are only a guest, if you do not behave properly you wont be able to play. 

This is from the unban appeal, explaining the ban:
Well you spammed with cheat links in the chat after first warning. As said before, we have zero tolerance towards those who promotes or trolls with this kind of behaviour, so the decision lays upon the Owners whether to unban you or not.

Ty spamowales link z chytami w chatcie, po ostrazieniu pierswsym razem. Jak powiedizalem wczesniej, mamy zero tolorance do tyc ktorzy promowojom albo trolujom takiem zahowaniem, dlatego ta decizja lezy wobec wlacjiceli, czy cie odbanowacz czy nie.

Bans for game lvl 3 is required, as this has been confirmed on a administrative meeting. This is done because VAC works slowly and checks for common 3rd party software under this time of process. 

(04-09-2019, 17:05)insane napisał(a): Witam, przyłącze się tutaj jeszcze ,bo wcześniej byłem na serwerze i był gracz który wysłał tekst na chat coś jakby taka wiadomość (nie 1:1) "www.Aimware.net best premium cheat csgo for 5$" ale to nie był GOBAR, więc albo GOBAR przekopiował tą wiadomość i również ją wysyłał ,albo Administrator się pomylił i nie ten nick kliknął w konsolce Smile

EDIT//Que1916 jak się nie dostaje za nic? z tego co słyszałem na serwerze i widziałem to ty potrafisz! Smile

Please do not post under topics which do not concern you. If you have some sort of relevant information (picture, video) please post that here, else refrain from posting here.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości