Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Skarga/Zgłoszenie na Admina Que1916
Nie interesuja mnie czyjes swiatopoglady i opinia innych na moj temat jestem jaki jestem, kazdy czlowiem rozumie pewne sprawy na swoj wlasny sposob. Co do tej skargi to masz prawo ją na mnie napisac i co moge wiecej dodac hmmmm.... To nie kwestia tego ze komuś chce pokazac ze jest " pionkiem" tak jak ty zes to okreslil tylko kwestia zycia prywatnego, ktore w pewien sposob przenosi sie nieodpowiednimi zachowaniami na graczy serwerowych. @`Fusion i @Mefix jezeli nie widzicie innej opcji niz degrad to uszanuje to jednakze kazdy czlowiek powinien dostac druga szanse. Pozdrawiam
Wydaje mi się że za takie coś degrad jeszcze nie jest, raczej ostrzeżenie licząc że twoje postępowanie się zmieni.
Takie jest moje zdanie, ale poczekajmy co ma do dodania @Mefix.
[Obrazek: latest?cb=20111103032541]
Mi osobiście już bez różnicy, czy degrady czy upomnienie czy nic i zamykamy sprawę, bo jak to ostatnio pewna mądra osoba napisała cytuję "Szkoda zachodu i tak nic z tego nie wyniknie Smile Tyle ode mnie. Lepiej ignorować gościa albo zmienić serwer. Pozdro."
Więc postanowiłem zmienić serwer, bo ja widzę że tu już nie zaradze niczym, chciałem podciągnąć wypowiedź w tym temacie rozpisujac się, przedstawiając/opisując sytuację, a dostaje następny przekręt albo notkę z życia prywatnego administratora Que1916, która tak średnio mnie obchodzi i moim zdaniem wogule go to nie usprawiedliwia... Więc się zawiodłem, bo myślałem że jak tyle ma do powiedzenia na serwerze to tu też się będzie wypowiadał, a tu jak widzi że jest osobą która może mu zaszkodzić (zdjąć range) to jest wogule inna osoba tego się nawet nie da opisać... Liczyłem na pożądną wymianę zdań, że Panu Que będzie chciało się odpisać na wyższym poziomie a tu widzę że tylko tz. podwórkowe słownictwo jest opanowane, a wypowiadać się owy Administrator nie potrafi, i zamiast dać coś na swoją obronę to mówi nam przekręty, na które bardzo szybko odpowiadam i zaraz Que zmienia "target", bądź o tym że był nieodpowiednio wychowany o ile to dobrze zrozumiałem, bo owa wypowiedź jest moim zdaniem bardzo chaotyczna oraz ciężko ją zrozumieć.

Myślę, że temat można zamknąć, bo tak jak mi pewna osoba napisała, że i tak nic z tego nie wyniknie i albo trzeba zmienić serwer, albo ignorować go i dostawać zaraz bany za ignorowanie go, to ja podziękuję :/ Jak zauważyłem to Que jest nowym Adminem, a wystarczy spojrzeć, że na forum są już 2 skargi na niego oraz odwołanie od bana w którym gracz również mówi, że Que nie powinien mieć admina w tym notka pod skargą na Aleksandra, a jak widzę to, to forum nie cieszy się ogromną aktywnością, więc jak na moje to jest dużo, myślę że Właścicielowie wyciagną wnioski.

Pozdrawiam insaNe.
jak już wcześniej wspomniałem nie interesuje mnie opinia innych na mój temat i to co ty sobie o mnie myślisz jest dla mnie zbędne i to że nie rozpisuje sie tak jak ty i nie powtarzam kazdego zdania po 3 razy bo poprostu mam inne rzeczy do roboty niz pisanie w kółko jednego i tego samego

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości