Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Odwołanie od bana
Better response on post Odwołanie od banaTwój nick na serwerze:★∂яєαм★
Data/czas bana:04-05-19 16:54
Nick admina:Alex
Powód bana:JEBAĆ CZITERÓW, POZDROAWIA ADMINISTRACJA JAMAJSKIE.PL HEYKA
Dowody/świadkowie:No demos grałem z adminami na arence między innymi siwa i jakiś Que 
Opis sytuacji:Gość dał mi bana najprawdopodobniej przez to ze mam zbindowane grupy steam aimlock,aimbot itp Pozdrawiam taką administracje :) jak on się w niej znalazł nie mam pojęcia
Wydaje mi się że to że należysz do takich grup nie znaczy że używasz tego wszystkiego xD
No, ale takie jest moje zdanie, poczekamy co ma do powiedzienia Admin banujący tj. Alex
[Obrazek: latest?cb=20111103032541]
nie kojarze nawet takiego admina zeby byl wtedy na serwerze xD

EDIT BY @`Fusion

Ja też nie, ale jak widać dostał od niego bana.
Możliwe że był Mefix pod innym nickiem.
Czekamy na Mefixa w takim razie.
You were banned by me. You were promoting cheats in your nickname, and we have zero tolerance towards those which assumes the name with cheats, and we see it and think, might or might not have cheats. If you wish to play, then just play normally without trolling in such a way, by changing the nick to Wallhack/Aimbot etc. 

Byles banowany by me. Promowales chety w twoim nicku, i my mame zero tolorance do tyc ktory zmienalom nick na Wallhack/aimbot, bo wtedy my myslemy ze mozes miec cos, dlatego, graj normalnie, i nie trolui tak nastepnym razem, bo wtedy nie bendzie droga szansa.

He may be unbanned. 

/AleksanderTheGreat
Dostane tego unbana ?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości