Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Zgłoszenie admina "Que1916"
Witam. W dniu dzisiejszym chciałbym zgłosić idiotyczne zachowanie admina. Gracz będący na pierwszej arenie został oskarżony o haxy po czym jakiś kolega admina przelogował się na inne konto i włączył haxy... Admin nic z tego sobie nie robiąc podpytywał tylko pod jakim przyciskiem ma triggera i co jakiś czas rzucał "Tylko ciśnij tego  Xyz"(gracz oskarżony o haxy). Gdy powiedziałem na serwerze, że zostanie zgłoszony to wywiązała się rozmowa, że niby jestem "pieskiem" tego gracza itp. po czym zostałem zbanowany za "obrazę". Admin był w stu procentach zapewniony o tym, że koleś ma haxy, a mimo to nie reagował wręcz go to bawiło... Cieszył się, że gracz z pierwszej areniki spadnie z rankingu. Typ który się odpalił to "GARDZĘ WAMI" przelogował się na konto pod nazwą "MATEUSZEK NA ODPALE ELO". Moim zdaniem jest to zachowanie karygodne i ten człowiek nie zasługuje na miano admina. Proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy.
Czekamy w takim razie na wypowiedź @Que1916
[Obrazek: latest?cb=20111103032541]
nie ukrywam ze miala miejsce taka sytuacja natomiast mateusz to moj znajomy ktorego poprosilem o owa prowokacje która mi dała odpowiedz na to czego szukałem. Natomiast to niczego nie usprawiedliwia

Chłop od początku kiedy 1 raz przyszedł na serwer rozmawiał łącznie ze wszystkimi graczami 15 minut i ta sytuacja pokazała ze kolega gracza który złożył skarge jest odpalony bo bezczelnie celował mu w głowe przez sciane wiedzac ze siedze na spec... dziekuje ze takie rzeczy sie wyjasnia
Nie mogę zaprzeczyć, że owa prowokacja miała miejsce. Jednakże kolego zgłaszający mogłeś sam wówczas zachować odrobinę kultury, bo z najlepszej strony to ty się tam nie pokazałeś. Jak wspomniał Que - niczego to nie usprawiedliwia. Mogę dostać perma, dla mnie to nie będzie zbytnia strata.
@`Fusion chciałeś żebym dał odpowiedz oto i on
Jak dla mnie sprawa jest jasna.
Jeżeli haxowałeś to ban jak najbardziej słuszny.
Temat zamykam, jeśli @Mefix będzie chciał coś dodać to napisze w tym wątku, ewentualnie jak ktoś będzie chciał coś dodać to niech zgłosi post.
Wiadomość została wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora, możliwe powody:
* Temat był niezgodny z regulaminem,
* Autor postu zbanowany,
* Problem został rozwiązany,
* Brak zainteresowania tematem

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator otworzy go ponownie.

Zespół Jamajskie.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości