Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Tryby Gry
#1
Trybów gry tak naprawdę jest tylko cztery, ale jeden z nich występuje w czterech wariantach, które różnią się od siebie po prostu maksymalną liczbą graczy. Od właśnie tych trybów zaczniemy nasz opis.

  • Duel 1v1 - prawdziwa próba umiejętności. Typowe spotkanie jeden na jednego, gdzie nikt ci nie pomoże, ale i nikt ci nie będzie przeszkadzał. Przynajmniej oprócz przeciwnika lub ciebie samego. Zdecydowanie nie polecamy tego trybu na pierwszy próby z rozgrywką sieciową.

  • Doubles 2v2 - tryb w którym bardzo istotna jest współpraca pomiędzy zawodnikami w jednej drużynie. Mało tu przypadku, a więcej kombinowania i myślenia do przodu. Naszym zdaniem jest to tryb nieco trudniejszy, niż standardowy, ale o wiele prostszy niż pojedynki jeden na jednego.

  • Standard 3v3 - klasyczna gra zespołowa, w której ścierają się ze sobą dwie trzyosobowe drużyny. Można już się tu pokusić o układanie bardziej zaawansowanych strategii, wymieniania się pozycjami wraz ze zmieniającą się sytuacją na boisku czy poświęcenia się i rozgrywania gry w większości jako bramkarz.

  • Solo Standard 3v3 - w zasadzie ten tryb niczym się nie różni od zwykłych Standardów poza tym, żeby wystartować grę musisz być sam. Tryb ten polega na grze 3v3, gdzie każdy jest w tzw. solo kolejce.

  • Chaos 4v4 - nazwa tego trybu nie wzięła się z przypadku. Ośmiu graczy na niewielkiej arenie stwarza często sytuacje, w których ciężko się odnaleźć. Chaos to tryb, w którym - jeśli nie czujesz się na siłach - możesz śmiało zajmować zupełnie defensywną pozycję, czyli bliżej bramki.

  • Snow Day 3v3 - zamiast murawy jeździmy po lodzie, a zamiast futbolówki strzelamy krążkiem hokejowym. Rozgrywka praktycznie nie różni się od klasycznego trybu 3v3, ale krążek, ze względu na swój kształt, zachowuje się nieco inaczej, niż piłka. Bardzo satysfakcjonujący tryb gry, jeśli potrzebujemy odmiany od piłki.

  • Hoops 2v2 - w tym trybie gra tylko po dwóch zawodników w jednej drużynie, ale zamiast bramki jest tu nisko osadzony kosz. Co ciekawe, można wjechać pod jego spód, ale jeżeli punkt ma być zaliczony, piłka musi wpaść do niego od góry, zupełnie jak w koszykówce. Jest to tryb zdecydowanie trudniejszy od standardowego, ale cieszący się dużą popularnością wśród graczy.

  • Rumble 3v3 - tryb wprowadzony we wrześniu 2016 roku. Na pierwszy rzut oka przypomina klasyczną rozgrywkę, jednak twórcy dodali nowe możliwości zawodnikom. Można na przykład uderzyć w piłkę butem na długiej sprężynie, nabić ją na kolce wysunięte z naszego pojazdu czy sprowadzić na teren boiska trąbę powietrzną. Rozgrywka jest wówczas jeszcze bardziej nieprzewidywalna i zapewne dlatego cieszy się ogromną popularnością.
Źródło: eurogamer.pl
[Obrazek: latest?cb=20111103032541]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości